مهاجرت به انگلستان

مهاجرت به انگلستان از چندین طریق تحصیل ، کار ، سرمایه گذاری و … امکان پذیر است ، انگلستان یکی از بهترین کشور ها برای زندگی است و با فراهم کردن محیطی آرام می تواند زندگی رویایی را در اختیار شهروندان قرار دهد ؛ در هنگام مهاجرت به انگلستان داشتن همراه و مشاوری مورد اطمینان و ماهر از اهمیت بالایی برخوردار است ، مشاورین آی مهاجر در این زمینه بهترین گزینه برای شما می باشند ، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بریتانیا مدت هاست که یک مقصد محبوب برای مهاجرانی است که به دنبال شروعی جدید هستند ، پایتخت آن ، لندن ، یک شهر واقعاً جهانی با طیف گسترده ای از فرصت ها برای مهاجرانی است که به دنبال کار هستند ، به ویژه در بخش خدمات مالی.

 سایر شهرها و شهرهای بزرگ بریتانیا همگی دارای جوامع مهاجر قابل توجهی هستند ، در حالی که در خارج از این مناطق ،  مناطق روستایی بیشتر کشور دارای مناظر متنوع و گاهی تماشایی هستند.

 

بریتانیای کبیر اغلب انتخاب خارجی‌هایی است که علاقه‌مند به تحصیل در کالج‌های معتبر در سراسر جهان هستند ، می‌خواهند شرکتی را در فضای تجاری معتبر راه‌اندازی کنند ، یا دوست دارند در کشوری زندگی و کار کنند که بسیار مورد توجه و فرهنگ غنی و جالب است ، در ادامه به برخی از دلایل مهارجت به انگلستان می پردازیم.

 1. انگلستان یک سیستم آموزشی عالی دارد

بسیاری از شهروندان هستند که برای تحصیل در این کشور و به دلیل انتخاب های زیادی که دارند ، برای انگلستان تصمیم می گیرند ؛ کالج دانشگاهی در لندن UCL ، کالج سلطنتی موسیقی ، دانشگاه کینگستون در لندن ، مدرسه بازرگانی لندن و دانشگاه متروپولیتن لندن تنها تعدادی از کالج‌های معتبر و دارای رتبه بالا در بریتانیا هستند.)

خارجی ها باید شرایط ویزای تحصیلی انگلستان را در نظر بگیرند ، مانند:

    آنها باید بودجه کافی برای حمایت از خود در دوران کالج داشته باشند.

    دانش مکتوب و گفتاری انگلیسی هنگام درخواست ویزای دانشجویی الزامی است.

    بیمه درمانی و دوره ها باید پرداخت شود.

    ویزای کودک-دانشجویی برای جوانان 16 ساله در صورتی صادر می شود که یکی از والدین نماینده صغیر باشد.

تمامی شرایط اخذ ویزای تحصیلی توسط وکیل مهاجرت قابل توضیح است ، متخصصان آی مهاجر می توانند به شما کمک کنند تا اجازه اقامت در انگلستان را دریافت کنید.

 1. ادغام آسان در جامعه

خارجی ها نباید از ادغام با جامعه بریتانیا بترسند ، این یک واقعیت شناخته شده است که مقامات بریتانیا در حال مبارزه با نژادپرستی و هرگونه پیش داوری مرتبط با آن هستند ، علاوه بر این ، بسیاری از سازمان‌های غیرانتفاعی وجود دارند که از طریق انواع پروژه‌ها ، برنامه‌ها و کمپین‌ها به خارجی‌ها کمک می‌کنند تا به راحتی در بریتانیا ادغام شوند.

شهروندان خارجی این امکان را دارند که زبان انگلیسی را بیاموزند و در جامعه ای که در آن زندگی می کنند راحت باشند ، جزئیات بیشتر در این مورد توسط وکیل مهاجرت به انگلستان ما ارائه می شود.

 1. استفاده از سیستم مراقبت های بهداشتی عالی در انگلستان

همه مهاجران در بریتانیا که اقامت دائم در این کشور دارند ، در صورت ثبت نام در سیستم بهداشت ملی  NHS  می توانند از یک سری درمان های پزشکی بهره مند شوند ؛ دسترسی به سیستم بهداشتی یک حق مهم برای افراد محلی و شهروندان خارجی مقیم بریتانیا است.

همچنین ، شهروندان با هر ملیت و موقعیتی در بریتانیا باید بدانند که موارد اضطراری با اولویت در بریتانیا درمان می‌شوند.

 1. تابعیت بریتانیا با حقوق کامل همراه است

شهروندان خارجی که حداقل 5 سال در بریتانیا زندگی کرده اند می توانند تحت شرایط خاصی برای تابعیت بریتانیا درخواست دهند.

به عنوان مثال ، آنها باید سوابق کیفری روشن ، مرخصی نامحدود و اطلاعات کاملی در مورد زندگی و فرهنگ در بریتانیا ارائه دهند ، تابعیت از طریق تابعیت برای همه شهروندان حداقل 18 سال اعطا می شود و وکیل مهاجرت لندن ما می تواند کمک حقوقی کامل در این زمینه ارائه دهد.

روش های قانونی مهاجرت به انگلستان

ممکن است بتوانید برای اقامت در بریتانیا درخواست دهید اگر:

 • زندگی در کشوری که در آن زندگی می کنید برای شما بسیار دشوار خواهد بود – برای مثال به دلیل نداشتن کار ، تحصیل ، خانواده یا دوستان ، یا اگر دوباره در آنجا پذیرفته نمی شوید.
 • شما 20 سال یا بیشتر در بریتانیا زندگی کرده اید.
 • شما 18 تا 25 ساله هستید و حداقل نیمی از عمر خود را در بریتانیا زندگی کرده اید.
 • شما نمی توانید به کشور بازگردید زیرا تحت آزار و اذیت قرار می گیرید یا آسیب جدی می بینید – برای مثال ، اگر شکنجه شوید.
 • شما شریکی دارید که حق اقامت در بریتانیا را دارد – به عنوان مثال ، اگر شریک زندگی شما بریتانیایی است یا وضعیت ثابتی دارد.
 • شما فرزندانی در بریتانیا دارید ، به خصوص اگر آنها شهروند بریتانیا باشند، مستقر شده باشند یا 7 سال یا بیشتر در بریتانیا بوده باشند.
 • آخرین ویزای شما به عنوان یک شریک بود و از طرف شریک مربوط به ویزای خود مورد آزار داخلی قرار گرفته اید.

کار

سیستم مبتنی بر امتیاز شامل مسیری برای کارگران ماهر است که پیشنهاد کاری از طرف یک حامی کارفرمای تایید شده دارند.

شغلی که به شما پیشنهاد می شود باید در سطح مهارت مورد نیاز RQF3 یا بالاتر (معادل سطح A)باشد. همچنین باید بتوانید انگلیسی صحبت کنید و سقف حقوق مربوطه را توسط اسپانسر خود به شما پرداخت کند. این یا آستانه حقوق عمومی 25600 پوند یا نرخ ادامه کار شما خواهد بود ، هر کدام که بالاتر باشد.

اگر کمتر از این درآمد دارید – اما نه کمتر از 20480 پوند – ممکن است همچنان بتوانید با «تعاملات» امتیازاتی در مورد ویژگی های خاص در مقابل حقوق خود اعمال کنید ؛ به عنوان مثال ، اگر یک پیشنهاد شغلی در یک شغل با کمبود دارید یا دکترای مرتبط با آن شغل دارید.

هیچ مسیر کلی برای کارفرمایان برای استخدام با حداقل دستمزد یا نزدیک به آن وجود ندارد.

تحصیل

مسیرهای ویزای دانشجویی برای شهروندان اتحادیه اروپا ، منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس باز شده است ، شما می توانید برای ویزای تحصیل در انگلستان درخواست دهید اگر:

 • جایی در یک دوره ارائه شده است.
 • می تواند انگلیسی صحبت کند ، بخواند ، بنویسد و بفهمد.
 • پول کافی برای حمایت از خود و پرداخت هزینه دوره خود داشته باشید.

 

 • ویزای جدید فارغ التحصیل برای دانشجویان بین المللی که مدرک خود را در انگلستان به پایان رسانده اند در دسترس است.

بازدید

شهروندان اتحادیه اروپا ، منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس و سایر اتباع غیر ویزا برای ورود به بریتانیا به مدت حداکثر 6 ماه نیازی به ویزا ندارند ؛ همه مهاجرانی که به دلایل دیگر (مانند کار یا تحصیل) به دنبال ورود به بریتانیا هستند ، باید از قبل برای مجوز ورود اقدام کنند.

قبل از سفر به بریتانیا به عنوان بازدیدکننده ، بررسی کنید که طبق قوانین مهاجرت به انگلستان بازدیدکننده چه مواردی مجاز است.

ازدواج

اگر می خواهید برای ازدواج یا ثبت مشارکت مدنی به بریتانیا سفر کنید ، باید برای ویزای بازدید کننده ازدواج درخواست دهید.

اگر شما یا خانواده تان اهل اتحادیه اروپا ، سوئیس ، نروژ ، ایسلند یا لیختن اشتاین هستید.

اگر می خواهید برای ازدواج یا ثبت مشارکت مدنی از بریتانیا دیدن کنید ، ممکن است نیاز به درخواست ویزای بازدید کننده ازدواج داشته باشید.

اخذ اقامت انگلستان از طریق تحصیل

دانشجویانی که برای تحصیل به انگلستان می روند اغلب امید دارند که روزی ساکنان دائم انگلستان شوند ؛ بریتانیا به عنوان یکی از پیشروترین اقتصادها و قطب های آموزشی جهان راه طولانی را طی کرده است ، باید هر چه زودتر برنامه ریزی کنید تا به یک گزینه ایده آل تبدیل شوید.

پس از خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا ، بریتانیا در سال 2021 به سیستم مهاجرتی مبتنی بر نقطه روی آورد ، هر دو از ویزای دانشجویی شروع می‌کنند و امتیاز کسب می‌کنند «اگر بتوانند نشان دهند که پیشنهادی از یک مؤسسه آموزشی تأیید شده دارند ، انگلیسی صحبت می‌کنند و می‌توانند در طول تحصیل خود در بریتانیا از خود حمایت کنند».

برای اقامت دائم انگلستان باید حداقل 70 امتیاز کسب کنید ، در صورت داشتن یک پیشنهاد شغلی و مدارک تحصیلی بالا ، به ویژه در STEM ، امتیاز بالایی کسب خواهید کرد.

مسیر دانشجویی جایگزین ویزای Tier-4 تحت این سیستم مبتنی بر امتیاز شد و شما می‌توانید تا شش ماه قبل از شروع دوره خود برای آن درخواست دهید ؛ در مقطعی از تحصیل ، ممکن است مجبور شوید به ویزای کار موقت Tier-5 بروید ، که برای دارندگان ویزای دانشجویی است که در حال گذراندن دوره آموزشی یا کارآموزی هستند.

پس از فارغ التحصیلی ، می توانید برای ویزای Skilled Worker (Tier-2)  درخواست دهید ، که به شما امکان می دهد به طور دائم در بریتانیا کار کنید ؛ برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما همراه باشید.

در حین تحصیل کار کنید

به عنوان یک متقاضی اقامت دائم بریتانیا ، بهترین راه برای نزدیک شدن به یک سیستم مهاجرت مبتنی بر نقطه شروع به جمع‌آوری امتیازات اولیه است ؛ شما می توانید این کار را با کار در حین مطالعه انجام دهید. کار پاره وقت نه تنها تکمیل کننده امور مالی شماست ، بلکه به شما این امکان را می دهد که تجربه کسب کنید و شروع به افزایش نردبان حقوق کنید.

برای این منظور ، دارندگان ویزای دانشجویی می توانند تا 20 ساعت در هفته در انگلستان کار کنند ؛ آنها حتی می توانند در طول تعطیلات مانند کریسمس به طور تمام وقت کار کنند ؛ با این حال ، به یاد داشته باشید ، شما فقط در صورتی واجد شرایط استخدام هستید که در دوره تحصیلی تمام وقت ثبت نام کنید.

بعد از فارغ التحصیلی شغل پیدا کنید

اگر امیدوارید اقامت دائم انگلستان را بگیرید ، همه چیز را در مورد ویزای کار پس از تحصیل یا مسیر فارغ التحصیلی می دانید ؛ این به فارغ التحصیلان خارجی اجازه می دهد تا به مدت دو سال پس از فارغ التحصیلی در انگلستان کار کنند – در صورت داشتن مدرک دکترا ، سه سال ؛ این مسیری است که پس از فارغ التحصیلی باید طی کنید.

فارغ التحصیلان این مسیر قادر خواهند بود به صورت انعطاف پذیر کار کنند ، شغل خود را تغییر دهند و در صورت لزوم شغل خود را توسعه دهند.

به آن به عنوان اولین قدم به سوی یک شغل و زندگی کامل در خارج از کشور فکر کنید ؛ به طور جداگانه ، دانشمندان ، محققان و ریاضیدانان ماهر که رهبران آینده در رشته خود هستند نیز ممکن است از طریق ویزای استعدادهای جهانی برای کار در بریتانیا بیایند.

مقیم دائم انگلستان شوید

پس از پنج سال در شغل فارغ التحصیلی خود ، واجد شرایط ویزای مرخصی نامحدود  ILRخواهید بود ؛ علاوه بر داشتن شغل تمام وقت و درآمد ثابت ، باید سابقه رفتار اخلاقی خوب و اتهامات کیفری صفر را نیز داشته باشید ؛ شما همچنین باید آزمون دانش زندگی در انگلستان و آزمون زبان انگلیسی شناخته شده را بگذرانید.

اینجا جایی است که سال‌های ساخت یک نمونه کار خوب برای شما مفید است ؛ شما قادر خواهید بود ثابت کنید که یک مقیم دائم بریتانیا با ارزش خواهید بود و داشتن شما در این کشور به نفع متقابل خواهد بود ؛ بعداً می توانید برای شهروندی بریتانیا اقدام کنید ، در این مرحله از حقوق و مزایای کامل واجد شرایط خواهید بود.

اخذ اقامت انگلستان از طریق کار

قبل از اینکه بتوانید برای اخذ اقامت کار در انگلستان درخواست دهید ، باید شرایط مجوز کار زیر را داشته باشید:

 • از یک کارفرمای دارای مجوز بریتانیا که به عنوان حامی مالی شما عمل می کند ، یک پیشنهاد کار تایید شده دریافت کرده اید.
 • گواهی حمایت صادر شده توسط کارفرمای حامی خود را در اختیار داشته باشید.

مجوزهای کار انگلستان (دسته عمومی) و اقامت دائم

به عنوان دارنده مجوز کار انگلستان اگر حداقل پنج سال در بریتانیا زندگی و کار کرده باشید ، می توانید واجد شرایط اقامت دائم شوید ، هنگامی که شرط پنج ساله را برآورده کردید،  می توانید واجد شرایط برای اقامت نامحدود در بریتانیا باشید ، که پس از آن می توان تابعیت بریتانیا را به عنوان یک شهروند بریتانیایی دنبال کرد.

نقل و انتقالات درون شرکتی و اقامت دائم

به‌عنوان دارنده مجوز کار انگلستان در رده ICT ، اگر حداقل پنج سال در بریتانیا زندگی و کار کرده باشید و طبق قوانین موجود قبل از 6 آوریل ویزای انتقال درون شرکتی Tier 2 دریافت کرده باشید ، می‌توانید واجد شرایط اقامت دائم باشید.

عنوان دارنده مجوز کار واجد شرایط مرخصی قبلی داشته است ؛ هنگامی که شرط پنج ساله را برآورده کردید ، می توانید واجد شرایط برای اقامت نامحدود در بریتانیا (ILR) باشید ، که پس از آن می توان تابعیت بریتانیا را به عنوان یک شهروند بریتانیایی دنبال کرد.

تغییرات استخدامی

اگر می‌خواهید کارفرما را تغییر دهید ، باید یک گواهی حمایت جدید از یک کارفرمای دارای مجوز دریافت کنید.

اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری

بریتانیا در سال 1994 یک مسیر مهاجرتی را برای سرمایه‌گذاران خارجی ارائه کرد ؛ در سال 2008 ، انگلستان یک سیستم جدید مبتنی بر نقطه را معرفی کرد که شامل ویزای سرمایه‌گذار درجه 1 و ویزای کارآفرین ردیف 1 بود.

در سال  2019، مقامات مهاجرتی بریتانیا رسیدگی به درخواست‌های ویزای کارآفرینی ردیف 1 را متوقف کردند و فقط ویزای صادر شده را تمدید کردند ؛ برای سرمایه گذارانی که می خواستند کسب و کار خود را در انگلستان راه اندازی کنند ، نوع جدیدی از ویزا معرفی شد – ویزای مبتکر.

از زمان معرفی ویزای بلندمدت ، قوانین مهاجرت به انگلستان برای سرمایه گذاران غیر منطقه اقتصادی اروپا چندین بار تغییر کرده است و برخی الزامات را افزایش داده و برخی دیگر را کاهش داده است.

اگر چندین سال را در بریتانیا با ویزای سرمایه‌گذار یا مبتکر ردیف 1 سپری کنید ، می‌توانید اقامت دائم (یا ILR – مرخصی نامحدود برای اقامت) دریافت کنید ؛ پس از یک سال ، شما به عنوان یک مقیم دائم می توانید برای شهروندی بریتانیا اقدام کنید ، یایید ببینیم برای دریافت شهروندی بریتانیا چه کاری باید انجام دهید.

مزایای سرمایه گذاری در کشور انگلستان

انگلستان به عنوان یکی از بزرگترین مراکز مالی ، کارآفرینان را از سراسر جهان جذب می کند ، از جمله کسانی که آماده سرمایه گذاری در اقتصاد بریتانیا برای به دست آوردن حق کار و زندگی در بریتانیا هستند.

سرمایه گذاران خارجی می دانند که اقتصاد بریتانیا همیشه در میان پنج اقتصاد برتر با جذاب ترین گزینه های سرمایه گذاری قرار دارد ، اقتصاد بریتانیا در برابر بحران مالی مقاوم است سنت‌های کارآفرینی صد ساله ، زیرساخت‌های حمل‌ونقل توسعه‌یافته ، حمایت دولت از شرکت‌های کوچک و متوسط ​​و بازارهای وسیع فرصت‌های فراوانی را برای کسب سود خوب فراهم می‌کند.

سرمایه گذاران خارجی ، به جز موارد مالی، هنگام سرمایه گذاری در انگلستان چه مزایای دیگری می توانند کسب کنند؟

 • آسایش و شرایط زندگی امن.
 • رژیم مالیاتی مطلوب برای ساکنان بریتانیا.
 • مدرسه عالی و آموزش عالی.
 • مراقبت های بهداشتی و اجتماعی با کیفیت بالا.
 • سیستم بانکی پایدار که به شما امکان می دهد پس انداز خود را ایمن و افزایش دهید.
 • پاسپورت بریتانیا در 5-6 سال برای یک سرمایه گذار و خانواده آنها.
 • دسترسی بدون ویزا به 184 کشور

ویزای سرمایه گذاری چیست؟

ویزای سرمایه گذار به اتباع خارجی اجازه اقامت حداکثر تا 3 سال و 4 ماه در بریتانیا را می دهد در صورتی که حداقل 2 میلیون پوند در اقتصاد بریتانیا سرمایه گذاری کنند ، همچنین این گزینه برای تمدید اقامت در زمانی که ویزای سرمایه گذاری شما به پایان می رسد وجود دارد.

با این حال ، سرمایه‌گذاری‌های واجد شرایط تحت این مسیر ، سرمایه‌گذاری دارایی را مستثنی می‌کند ، پول باید در سرمایه سهام/سرمایه وام در شرکت‌های فعال و تجاری ثبت شده در بریتانیا سرمایه‌گذاری شود ، به استثنای شرکت‌هایی که در سرمایه‌گذاری دارایی ، مدیریت دارایی یا توسعه املاک مشغولند.

متقاضیان برای درخواست ویزای سرمایه گذاری باید حداقل 18 سال سن داشته باشند و باید تعدادی از شرایط دیگر را برآورده کنند.

این ویزا برای کسانی که مایل به اخذ اقامت دائم در بریتانیا هستند ایده آل است زیرا به دارنده ویزا اجازه می دهد در صورت سرمایه گذاری حداقل 10 میلیون پوند ، تنها در 2 سال برای اقامت نامحدود درخواست دهند ؛ به طور معمول ، همه دارندگان ویزا باید حداقل 5 سال قبل از درخواست ILR در بریتانیا زندگی کنند ، بنابراین این مسیر می تواند به عنوان یک مسیر سریع برای اقامت دائم عمل کند.

الزامات ویزا سرمایه گذاری انگلستان

متقاضیان ویزای سرمایه گذار و مبتکر درجه 1 باید شرایط زیر را رعایت کنند:

 • متقاضی اصلی باید حداقل 18 سال سن داشته باشد.
 • همه متقاضیان باید شرایط خوبی داشته باشند سرمایه گذاران برخی کشورها باید آزمایش سل منفی ارائه دهند.
 • متقاضیان باید دارای سوابق کیفری و مهاجرتی باشند.
 • متقاضی اصلی می تواند افراد تحت تکفل را به درخواست خود اضافه کند: همسر ، شریک زندگی و فرزندان خردسال.
 • مبتکران باید دانش انگلیسی را در سطح B2 اثبات کنند سرمایه گذاران نیازی به قبولی در آزمون زبان ندارند.

دو مسیر منتهی به شهروندی بریتانیا از طریق سرمایه گذاری در دسترس است:

 1. ویزای سرمایه گذاری Tier 1

برای دریافت ویزای سرمایه‌گذار درجه 1 و بعدا درخواست اقامت دائم (ILR – مرخصی نامحدود)، باید حداقل 2,000,000 پوند در شرکت‌های بریتانیایی سرمایه‌گذاری کنید (بدون توجه به تعداد افراد وابسته). بسته به میزان سرمایه گذاری خود می توانید ظرف چند سال برای اقامت دائم درخواست دهید:

    2,000,000 پوند برای اخذ اقامت دائم در 5 سال؛

    5,000,000 پوند برای اخذ اقامت دائم در 3 سال؛

    10000000 پوند برای اخذ اقامت دائم در 2 سال.

شما می توانید برای اقامت در بریتانیا ، هنگام تغییر از دسته بندی مجاز دیگر ، یا خارج از کشور درخواست دهید ؛ ویزای اولیه برای 3 سال و 4 ماه اعطا می شود و به مدت 2 سال قابل تمدید است.

 

حتی اگر در عرض 2 سال اقامت دائم انگلستان را دریافت کنید ، تنها در عرض 5 سال می توانید برای شهروندی بریتانیا اقدام کنید ؛ اگر حداقل مبلغ سرمایه گذاری 2,000,000 پوندی را انجام دهید ، می توانید گذرنامه بریتانیایی را در مدت 6 سال دریافت کنید.

 1. ویزای مبتکر

برای دریافت ویزای  Innovator، باید حداقل 50000 پوند در شرکت بریتانیایی خود سرمایه گذاری کنید ، مدیر عامل آن شوید و مسئولیت توسعه آن را تا زمانی که اقامت دائم (ILR) دریافت کنید ، بر عهده بگیرید.

یک نیاز مهم دیگر وجود دارد ، طرح کسب و کار شما باید توسط یک نهاد مربوطه ارزیابی و تایید شود ، اگر نهاد تأیید کننده مجوز خود را از دست داد و تأییدیه خود را پس گرفت ، باید مجدداً به نهاد مشابه دیگری از فهرست دولتی درخواست دهید.

شما می توانید شرکت خود را خودتان یا با کارآفرینان دیگر راه اندازی کنید ، اگر یک تیم تشکیل دهید ، هر سرمایه گذار باید حداقل 50000 پوند کمک کند.

شما می توانید برای ویزای Innovator در خارج از بریتانیا یا در داخل بریتانیا ، هنگام تغییر از دسته مجاز دیگری درخواست دهید ؛ ویزای اولیه به مدت 3 سال و 4 ماه اعطا می شود و به مدت 3 سال برای تعداد نامحدودی تمدید می شود.

به عنوان یک مبتکر ، شما و خانواده تان می توانید در عرض 3 سال برای اقامت دائم (ILR) درخواست دهید و در عرض 5 سال پاسپورت بریتانیایی دریافت کنید.

تابعیت بریتانیا

همانطور که در بالا ذکر شد ، سرمایه گذاران می توانند طی 2 یا 3 سال اقامت دائم (ILR) را به روش تسریع دریافت کنند ، اما آنها و خانواده هایشان تنها در عرض 5 سال می توانند اقامت دائم دریافت کنند ، روش استاندارد معمولاً 6 سال طول می کشد و دو شرط اصلی باید برآورده شود: شما باید به مدت 5 سال در انگلستان زندگی کنید و برای 1 سال اقامت دائم داشته باشید.

اقامت انگلستان با ثبت شرکت

اگر از خارج از بریتانیا هستید و قصد سرمایه گذاری و ثبت شرکت در انگلستان را دارید ، ممکن است از این کار درگیر احساس ترس شوید ، انجام آن از راه دور ممکن است کاری غیرممکن به نظر برسد ، اما وقتی آن ترس را از بین ببرید ، این هدف کاملاً قابل دستیابی است.

یک فرد غیر مقیم بریتانیا می تواند یک شرکت در بریتانیا راه اندازی کند ، از بسیاری جهات ، هیچ تفاوتی در الزامات راه اندازی یک شرکت وجود ندارد ، چه در داخل یا خارج از بریتانیا اقامت داشته باشید ، با این حال ، برخی از عناصر مهم وجود دارد که هنگام راه اندازی یک شرکت ، در هر کجا که زندگی می کنید ، باید از آنها آگاه باشید ، این عناصر را از همان ابتدا دریافت کنید و روند را تسریع کرده و در دراز مدت از بسیاری از مشکلات نجات خواهید یافت.

مهاجرت به انگلستان با ثبت شرکت می تواند راهی آسان و مطمن برای کسب اقامت انگلستان باشد ، با سرمایه کافی و اطلاعات لازم می توانید در این کشور زیبا شرکت ثبت کنید و علاوه بر کسل اقامت از مزایای مالی نیز بهره ببرید.

اگر قصد مهاجرت به انگلستان با ثبت شرکت را دارید حتما از طریق راه های ارتباطی با کارشناسان آی مهاجر در تماس باشید.

اقامت انگلستان با خرید ملک

انگلستان مقصدی عالی برای کسانی است که به دنبال خرید ملک مسکونی هستند ، چه بخواهید در این کشور زندگی کنید یا صرفاً بخواهید سرمایه گذاری کنید.

اگر در حال خرید خانه در بریتانیا برای مقاصد زندگی در آن هستید ، باید مطمئن شوید که واجد شرایط اقامت در این کشور هستید.

در حالی که بسیاری از کشورها به اتباع خارجی فرصت اقامت از طریق خرید ملک را ارائه می دهند – مانند امارات متحده عربی ، کلمبیا و برزیل – بریتانیا این امکان را ندارد ، خرید خانه در بریتانیا هیچ گونه مجوز مهاجرتی به شما نمی دهد.

شما ممکن است مالکیت یک خانه مستقر در بریتانیا را داشته باشید ، اما این به شما هیچ حقی برای اقامت نمی دهد ؛ در واقع وضعیت مهاجرت شما ثابت خواهد ماند.

با این حال ، مسیرهای خاصی وجود دارد که می توانید برای اطمینان از اقامت دائم در پیش بگیرید.

آیا می توانم به عنوان غیر مقیم در انگلستان خانه بخرم؟

قطعاً – تعدادی از افراد غیر مقیم و اتباع خارجی دارای اموال در بریتانیا هستند.

اگر شما یک شهروند غیر مقیم یا خارجی هستید ، می توانید برای وام مسکن در بریتانیا نیز درخواست دهید – اما ، اگر حداقل دو سال در بریتانیا اقامت نداشته باشید،  ممکن است مشمول سپرده بزرگتری باشید.

اگر قصد دارید ملک مستقر در انگلستان خود را به عنوان غیر مقیم اجاره دهید ، باید همان نرخ مالیات بر درآمد اجاره را بپردازید که هر صاحبخانه مستقر در انگلستان دیگر.

شما همچنین مشمول مالیات بر دارایی و مالیات بر عایدی سرمایه مشابه ساکنان بریتانیا خواهید شد و ملزم به پرداخت همان هزینه حق تمبر خواهید بود.

آیا در صورت خرید خانه در انگلستان ویزا می گیرم؟

همانطور که قبلا ذکر شد ، خرید خانه در بریتانیا به عنوان غیر مقیم به شما اجازه اقامت در بریتانیا را نمی دهد ؛ این بدان معناست که شما هیچ گونه مجوز مهاجرتی – مانند ویزای انگلستان – برای خرید ملک در بریتانیا دریافت نخواهید کرد ، اما با اجاره و خرید ملک در انگلستان می توانید به سود بسیار خوبی دست پیدا کنید.

به همین ترتیب ، برای خرید ملک در اینجا لازم نیست که دارنده ویزای انگلستان باشید ، این دو به عنوان کاملاً نامرتبط در نظر گرفته می شوند.

اگر علاقه مند به اخذ اقامت دائم انگلستان هستید، تعدادی مسیر وجود دارد که می توانید واجد شرایط استفاده از آنها باشید.

شما می توانید برای یک ویزای خاص بریتانیا (بسته به شرایط و شرایط شخصی خود) درخواست دهید و پس از گذراندن دوره واجد شرایط می توانید برای اقامت نامحدود درخواست دهید ؛ که پیش از این نیز چندین مورد از این موارد را بررسی کردیم.

وکیل مهاجرت به انگلستان

جالب است بدانید که در رشته حقوق شاخه ای منحصر به نام مهاجرت وجود ندارد اما مشاورین ما با سالها تجربه به شما در راه مهاجرت به کشور های مختلف کمک می کنند ، بر کسی پوشیده نیست که قانون مهاجرت به انگلستان می تواند بسیار پیچیده باشد ، با این حال ، وکلای مجرب ما اینجا هستند تا شما را در هر مرحله راهنمایی کنند.

هر چند در کشور هایی نظیر کانادا و یا استرالیا رشته ای به خصوص در زمینه مهاجرت وجود دارد که دانشجویان پس از گذراندن واحد های درسی و کسب تجربه لازم دارای مدرک و یا لایسنس می شوند و می توانند به صورت تخصصی در زمینه مهارجت فعالیت کنند.

در کشور هایی مانند ایران این رشته تحصیلی موجود نیست اما وکیلان می توانند با کسب اطلاعات و تجربه در زمینه مهاجرت فعالیت کنند.

مشاوران آی مهاجر تیم حرفه ای هستند که به صورت تخصصی در زمینه مهاجرت به کشور های خارجی و خصوصا مهاجرت به انگلستان فعالیت می کنند ، برای کسب اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

موسسه مهاجرتی به انگلستان

اگر قصد بازدید ، تمدید اقامت و یا مهاجرت به انگلستان را دارید ، مشاوران متخصص آی مهاجر اینجا هستند تا به شما و خانواده شما در ارائه خدمات مشاوره مهاجرتی ما کمک کنند.

در هنگام کار با ما یک وکیل مهاجرت به شما منصوب می شود که کاملاً با نیازهای فردی و حرفه ای شما مطابقت دارد ، وکیل شخصی شما برای ارزیابی نیازها ، اهداف و واجد شرایط بودن شما با شما همکاری خواهد کرد و شما را در مسیر درخواست راهنمایی می کند و در هر مرحله از شما حمایت می کند.

همین امروز با تیم ما تماس بگیرید تا در مورد خدمات ما بیشتر بدانید و اولین گام را به سمت برنامه موفق خود بردارید.

تیم مهاجرتی آی مهاجر با سالها تجربه و موفقیت در رسیدگی به پرونده های قانون مهاجرت آماده خدمت رسانی به شما هستند ، تیم ما با بسیاری از پرونده های مهاجرت به انگلستان برخورد کرده است و دارای تجربه کاری بسیار زیادی می باشد.

همانطور که پیش از این نیز اشاره کردیم تیم آی مهاجر جزو بهترین موسسه مهاجرتی به انگلستان است که سالهاست در زمینه مهاجرت به انگلستان فعالیت می کند ، این افراد در دو شعبه تهران و شیراز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند ، پس اگر شما نیز به فکر مهاجرت هستید حتما با مشاورین ما در تماس باشید.