مهاجرت به اسپانیا

مهاجرت-به-اسپانیا

مهاجرت به اسپانیا با داشتن مزایای بی شمار می تواند بهترین تصمیم شما برای ساختن زندگی موفق در یکی از بهترین کشورهای جهان باشد . دولت اسپانیا به دنبال ساختن کشوری ایده آل می کوشد تا افراد با شرایط ایده آل را با هر هدفی که در سر دارند پذیرفته و ضمن ارائه امکانات شهروندی عالی ، به رشد و شکوفایی خود نیز کمک کند.

چنانچه شما عزیزان به دنبال مهاجرت به اسپانیا و زندگی در این کشور زیبا هستید می توانید به روش های مختلفی که پیش رویتان قرار گرفته اقدام نموده و به ویزا برسید . تنها کافی است که تمامی مسیرها را به دقت بررسی کرده و مناسب ترین آنها را با توجه به شرایط خود انتخاب کنید.
در قدم بعد باید تمامی مدارک لازم را فراهم ساخته و به شیوه های قانونی درخواست خود را ارائه دهید . دقت داشته باشید که هر یک از روش های مهاجرت به اسپانیا که در ادامه به آن می پردازیم دارای قوانین خاص خود بوده و شما در طول مسیر نیز باید جهت موفقیت آمیز بودن روند مهاجرت خود از وجود یک مشاور و همراه استفاده کنید.

شاید در گام اول روند مهاجرت برای شما سخت و پیچیده به نظر برسد ، اما با دریافت مشاوره از کارشناسان آی مهاجر درخواهید یافت که می توانید با برداشتن گام های صحیح بسیار آسانتر از آنچه که تصور می کنید به ویزای کشور اسپانیا دست یابید . در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید بهترین روش را برای خود بیابید.

روش های قانونی مهاجرت به اسپانیا

روش-های-قانونی-مهاجرت-به-اسپانیا​

قبل از انجام هرگونه اقدام باید وضعیت خود را ارزیابی کرده و ببینید در کدامیک از دسته های زیر قرار می گیرید . روش های قانونی مهاجرت به اسپانیا متعدد بوده و یک فرد نمی تواند به شیوه های مختلف اقدام کند زیرا هر یک روال متفاوتی داشته و سفارت تنها پرونده شما را در یک مورد بررسی می کند.
• مهاجرت از طریق کار
• مهاجرت از طریق تحصیل
• مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
• مهاجرت از طریق ثبت شرکت
• مهاجرت از طریق خرید ملک
• مهاجرت از طریق ویزای بازنشستگی
• مهاجرت از طریق ازدواج
به صورت کلی روش های مهاجرت به اسپانیا را می توان 6 مورد دانست و افرادی که به دنبال ثبت شرکت و یا خرید ملک در این کشور هستند به نوعی در مجموعه سرمایه گذاران قرار می گیرند . اما یک روش دیگر به نام پناهندگی نیز وجود دارد که آی مهاجر به هیچ عنوان این روش غیر قانونی را نه تنها تاکید نکرده بلکه از شما عزیزان نیز درخواست می کند تا یکی از مسیرهای قانونی را انتخاب کرده و سراغ این مسیر پرخطر نروید.
پناهندگی شیوه ای بسیار ناامن است که جان ، مال و زمان شما را به بازی گرفته و بدترین نتیجه را به همراه دارد . با انتخاب مهاجرت به اسپانیا از طریق پناهندگی شما هیچ تضمینی ندارید که بتوانید سالم به این کشور رسیده و یا شرایط خوبی را پس از ورود تجربه کنید . پناهندگی علاوه بر مسیر خطرناک آینده خوبی را در هیچ کشوری برایتان رقم نمی زند.

کسب رضایت ۹۰٪ مشتریان افتخار ماست

اخذ اقامت اسپانیا از طریق تحصیل

اخذ-اقامت-اسپانیا-از-طریق-تحصیل​

وجود دانشگاه های معتبر به همراه ارائه بورسیه های تحصیلی متعدد که می تواند تحصیل در این کشور را برای شما رایگان سازد ، هر فردی را علاقه مند به تحصیل در دانشگاه های اسپانیا می نماید . اخذ اقامت اسپانیا از طریق تحصیل یکی از بهترین و پردرخواست ترین روش های مهاجرت به این کشور است که شما را با حداقل هزینه راهی این کشور ساخته و این فرصت را به شما می دهد تا از سنین کم زندگی خود را در جامعه ای موفق با چشم اندازهای شغلی ایده آل بسازید.
ویزاهای دانشجویی اسپانیا می تواند از کمتر از سه ماه برای دوره های آموزشی کوتاه مدت تا چند ساله برای دوره های دانشگاهی طولانی مدت صادر شود . دقت داشته باشید که علاوه بر زبان رسمی اسپانیایی شما می توانید تحصیل به زبان انگلیسی را در مقاطع تحصیلات تکمیلی تجربه کنید اما چنانچه به دنبال تحصیل به صورت رایگان در اسپانیا هستید حتما از همین الان یادگیری زبان اسپانیایی را فراموش نکنید.
در میان تمامی روش های مهاجرت به اسپانیا اخذ اقامت اسپانیا از طریق تحصیل را می توان یکی از بهترین و مطمئن ترین روش ها دانست که علاوه بر داشتن روندی آسان شما را به بهترین شیوه به اقامت می رساند . بنابراین چنانچه دانشجو و یا علاق مند به تحصیل در اسپانیا هستید حتما با کارشناسان آی مهاجر تماس بگیرید.

 بیشتر بخوانید : تحصیل در اسپانیا

اخذ اقامت اسپانیا از طریق کار

اخذ-اقامت-اسپانیا-از-طریق-کار

یکی دیگر از شیوه های مهاجرت به اسپانیا کار در اسپانیا است . در این روش شما باید از یک کارفرمای مقیم اسپانیا پیشنهاد شغلی داشته باشید که نشان دهد کاملا واجد شرایط شغل موردنظر کارفرما هستید . یافتن کار در کشور اسپانیا از این طریق بسیار دشوار بوده و به دلیل نیاز به آگهی شغل موردنظر به مدت سه ماه در کشورهای اروپایی ، حتما فردی از اتحادیه اروپا واجد شرایط شغل موردنظر پیدا خواهد شد و فرصتی را برای متقاضیان از سایر باقی نخواهد گذاشت.
البته می توانید یک کارفرما مقیم اسپانیا را بیابید که فرصت شغلی را متناسب با شرایط شما توصیف کند که همین شیوه هم کار دشواری بوده و به داشتن روابط و آشنا در اسپانیا نیازمند است.
دولت اسپانیا نیز هر ساله فهرستی از مشاغل موردنیاز خود را برای مهاجرین علاقه مند به ورود به این کشور منتشر می کند که باید مهارت و رزومه خود را با شغل های ذکر شده مطابقت دهید . در این شیوه نیز به دلیل وجود درخواست های فراوان از تمامی کشورهای جهان ، باید امتیازات خود را تا حد ممکن بالا برده و از بقیه کیس ها پیشی بگیرید.
کارشناسان آی مهاجر می توانند اخذ اقامت اسپانیا از طریق کار را در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما آسان ساخته و ویزای کار اسپانیا را برایتان فراهم سازند.

اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری

اقامت-اسپانیا-از-طریق-سرمایه-گذاری​

اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری را می توان یکی از بهترین اقدامات جهت افزایش سرمایه دانست . شما با انتقال پول خود به کشوری با اقتصاد پایدار و رو به رشد به اقامت نیز خواهید رسید . سرمایه گذاری در اسپانیا می تواند از طریق خرید ملک ، خرید اوراق قرضه ، ثبت شرکت و یا تمکن مالی صورت پذیرد.
در میان تمامی راه های سرمایه گذاری ، خرید ملک را می توان آسان ترین آنها دانست که شما با خرید یک خانه در اسپانیا به اقامت دائم خواهید رسید . البته هر یک از این روش ها سرمایه و پشتوانه مالی خود را می طلبند که مبلغ کمی هم نیستند . دریافت ویزای سرمایه گذاری در کشورهای اروپایی از جمله اسپانیا مناسب تمامی علاقه مندان نبوده و به افرادی توصیه می شود که از تمکن مالی خوبی برخوردار هستند.
مهاجرت به اسپانیا از طریق تمکن مالی برای افراد واجد شرایط از بهترین گزینه های ممکن است زیرا در این روش نشان می دهید که توانایی مالی کافی برای زندگی در اسپانیا را دارید و این کار را با یک حساب بانکی به ارزش 30000 یورو نشان می دهید.
در روش خرید اوراق قرضه نیز می توانید بدون اقامت در کشور اسپانیا به یک بازار مطمئن وصل شده و سرمایه خود را در این کشور با سود همراه سازید.

وبینار های آموزشی برگزار شده پاسخی برای تمام مشکلات مهاجرتی شما

وبینار تحصیل بدون مدرک زبان

اسپانیا

وبینار ویزای بازنشستگی با تمکن مالی

اسپانیا

وبینار مهاجرت و چالش های پیش رو

اسپانیا

اقامت اسپانیا با ثبت شرکت

اقامت-اسپانیا-با-ثبت-شرکت​

همانگونه که گفتیم ثبت یک شرکت تجاری در اسپانیا یکی از روش های سرمایه گذاری در این کشور است که قوانین خاص خود را دارد . سرمایه گذاری و ثبت شرکت در اسپانیا بدین صورت است که شما در قالب راه اندازی یک شرکت جدید و یا خرید یک شرکت آماده ، سرمایه لازم را به اسپانیا منتقل می کنید.
همچنین می توانید با سرمایه گذاری مشترک به معنای شراکت در یک شرکت اسپانیایی با خرید سهام به اقامت اسپانیا با ثبت شرکت نیز برسید . راه اندازی دفتر نمایندگی و یا تاسیس شعبه نیز می تواند در این دسته جای گیرد و برای افراد با داشتن بیزینس موفق در ایران گزینه بسیار مناسبی است.
در این شیوه این امکان برایتان وجود دارد که فرد و یا افرادی را به عنوان شریک خود معرفی و هزینه را بین تمامی شرکا تقسیم کنید . در میان گزینه های ممکن سرمایه گذاری می توان ثبت شرکت را از به صرفه ترین آنها دانست که به مبلغ بالا در مقابل سایر گزینه ها نیاز نداشته و می توانید با مبلغ معقول فعالیت و مهاجرت به اسپانیا را برای خود فراهم سازید.
ثبت شرکت در هر کجای اسپانیا می تواند به صورت شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت سهامی عام ، شرکت سهامی اروپا ، مشارکت خصوصی و عمومی صورت پذیرد.

اقامت اسپانیا با خرید ملک

اقامت-اسپانیا-با-خرید-ملک​

برای خرید ملک در کشور اسپانیا باید حداقل 500 هزار یورو را به این کشور وارد کرده و در مقابل مزایایی دریافت کنید . این شیوه پول قابل توجهی را به اقتصاد اسپانیا وارد می کند که ویزای طلایی نام گرفته است . به واسطه این ویزا می توانید به کل کشورهای حوزه شینگن سفر کرده و برای تمام افراد خانوادتان اقامت دریافت کنید . همچنین باید علاوه بر سرمایه مورد نیاز قادر به تامین تمامی مخارج خانواده تان در این کشور باشید.
اجاره و خرید ملک در اسپانیا مستقیما و بدون نیاز به گذراندن زمانی مشخص در خاک اسپانیا منجر به اخذ اقامت می شود و امکان اتفاده از تمامی امکانات این کشور مانند تحصیل و کار برایتان فراهم خواهد بود . همچنین فرصت دریافت خدمات درمانی رایگان نیز برایتان وجود دارد که می تواند هزینه های شما را به صورت قابل توجهی کاهش دهد.
برای مهاجرت به اسپانیا تمامی شهرهای این کشور مناسب خرید ملک و سکونت هستند ، اما ایرانیان بیشتر به سراغ شهرهای اصلی این کشور از جمله مادرید ، بارسلونا و والنسیا می روند که انتخاب بسیار عاقلانه ای نیز می باشد . زمانی که تمایل دارید سرمایه خود را در مبلغ قابل توجهی به این کشور منتقل کنید خوب است که تا حد ممکن اقامت اسپانیا با خرید ملک را با دریافت بهترین امکانات در بهترین شهرها تجربه کنید.

وکیل مهاجرت به اسپانیا

وکیل-مهاجرت-به-اسپانیا​

مهاجرت به اسپانیا به روش های متعددی که در بالا بیان نمودیم برای تمامی شما علاقه مندان امکان پذیر می باشد اما مشخص کردن مناسب ترین مسیر کافی نبوده و شما باید قدم در مهم ترین بخش مهاجرت خود یعنی جمع آوری مدارک و دریافت ویزا بگذارید.
در این مرحله شما باید از تمامی مراحل قانونی به خوبی مطلع شده و درخواست خود را در زمان مناسب بدون هیچ گونه عیب و نقصی ارائه دهید . جمع آوری مدارک ، دریافت مجوزها و سپس آماده نمودن پرونده سفارت مهارت و تخصص های حرفه ای را می طلبد که تنها در حوزه کاری افراد با تجربه و دارای صلاحیت و کارشناسان است.
امروزه افراد زیادی خود را به عنوان وکیل مهاجرت معرفی می کنند که خوب است بدانید که اساسا در رشته حقوق ، شاخه ای به نام مهاجرت وجود ندارد و شما تنها قادر هستید در کشورهایی همچون کانادا و یا استرالیا از طریق اداره مهاجرت مدرک مرتبط را به دست آورید که شرایط خاص خود را دارد.
اما در خصوص کشورهای اروپایی و یا سایر کشورها این گونه نبوده و افرادی که مهارت و یا تجربه ای در زمینه مهاجرت دارند خود را وکیل مهاجرت به اسپانیا می نامند که صحیح نیست و از لحاظ قانونی دارای اعتبار نمی باشد . از این رو جهت اقدام به مهاجرت باید به کارشناسان این حوزه که از طریق تجربه و انجام پرونده های مختلف به مهارت رسیده اند اقدام کنید.

بیشتر بخوانید : کار در اسپانیا

موسسه مهاجرتی به اسپانیا

موسسه-مهاجرتی-به-اسپانیا​

در نهایت خوب است یادآور شویم که مهاجرت به هر یک از کشورهای جهان از جمله اسپانیا می تواند از طریق دریافت مشاوره و راهنمایی افراد متخصص در این زمینه بسیار آسانتر و دلپذیرتر گردد . امروزه موسسات مهاجرتی مختلفی به فعالیت در این زمینه مشغول هستند که متاسفانه تمامی آنها افراد را به نتیجه دلخواهشان نمی رسانند . البته مدنظر داشته باشید که این موسسات دارای تفاوت های اساسی با موسسات اعزام دانشجو و کاریابی بوده و نیازی به دریافت مجوز از وزارت علوم و یا وزارت کار ندارند.
خوب است که در انتخاب موسسه مهاجرتی به اسپانیا ، سوابق و تعدادپرونده های موفق را بررسی کرده و با درنظر گرفتن تمامی جوانب اقدام به قرارداد نمایید . آی مهاجر بهترین موسسه مهاجرتی در کشورمان خیال شما را از تمامی بابت ها آسوده ساخته و با داشتن سابقه ای درخشان شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به هدفتان می رساند.
چنانچه مهاجرت به اسپانیا را در سر می پرورانید بدون هیچ تعللی با کارشناسان آی مهاجر در دفاتر تهران و یا شیراز تماس گرفته و مشاوره های لازم را دریافت کنید

انواع روش های مهاجرت به اسپانیا

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در اسپانیا​

اسپانیا

تحصیل در اسپانیا

اسپانیا

مهاجرت کاری به اسپانیا

اسپانیا