بزرگترین سرمایه ما اعتماد شماست

موسسه حقوقی وکلای مهر آفرین رجبی

چند سال پیش دغدغه‌مون این بود که به کسایی که قصد مهاجرت دارن کمک کنیم و راه درست رو بهشون نشون بدیم، آخه ما در حوزه مهاجرت اطلاعات خوبی داشتیم و یه جورایی چم و خم راه رو بلد بودیم. خلاصه اینطوری شد که یک شرکت مهاجرتی تاسیس کردیم و فعالیتمون در این زمینه شروع شد.

نمایی از دفتر شیراز آی مهاجر

رفته رفته بزرگ تر شدیم و از دانشگاه های مختلف دنیا نمایندگی گرفتیم، در سطح بین المللی برای متقاضیان کاریابی کردیم، با وکلای کشورهای دیگه ارتباط برقرار کردیم، بدون وابستگی به مراکز دیگه هر اقدامی که برای پیش بردن روش های مختلف مهاجرتی لازم بود رو انجام دادیم و در نهایت شدیم هلدینگ مهاجرتی رجبی!

سالن انتظار دفتر شیراز آی مهاجر

توی این سال ها همه ی هم و غممون رضایت متقاضیان بود، نه اینکه هرچی از اول میخوان رو انجام بدیم، نه… ما بنای کارمون رو روی این گذاشتیم که هر متقاضی مهاجرتی رو به سمت و سویی هدایت کنیم که با توجه به شرایطش میدونستیم موفق میشه. همیشه هم گفتیم شرایط حرف اول رو میزنه و توی موفق شدن و یا نشدن تعیین کننده است. همینطوری هم بالای 999 پرونده مهاجرتی موفق رو ثبت کردیم ، کلی لبخند رضایت روی صورت آدم ها نشوندیم و همین مسیر رو هم ادامه میدیم.

کال سنتر دفتر شیراز آی مهاجر

ما میخوایم کنار افرادی باشیم که قصد دارن تا آینده شون رو یه جای دیگه از این کره خاکی بسازن و میدونیم که حضور ما این مسیر رو براشون هموارتر میکنه